Nová, inovativní a spolehlivá… Naše nová vrtná souprava Nordmeyer 6x6 je tady! - Aktuality


Aktuality


Nová, inovativní a spolehlivá… Naše nová vrtná souprava Nordmeyer 6x6 je tady!

Nordmeyer 6x6
11.06.2020

Souprava patří k nejmodernějším svého druhu v České republice, je určena hlavně pro vrtání hydrogeologických, inženýrskogeologických vrtů, studní, vrtů pro tepelná čerpadla a vrtů pro anody či geologický průzkum. 

Předností naší nové vrtné soupravy je realizace vrtných prací souběžně se zavrtáváním pažnic k průběžné stabilizaci stěn vrtu. . Realizace těchto dvou kroků zároveň umožňuje zrychlit činnosti až o 30 % oproti klasické technologii vrtání. Nově je možné také využívat elektronické předvolby režimů vrtání a tím usnadnit a zrychlit obslužné činnosti soupravy.

Nově tak Green Gas DPB má k dispozici 9 vrtných souprav pro povrchové vrtání, které jsou připravené poskytovat kvalitní služby našim zákazníkům v oblasti vrtných prací. Hydrogeologické vrty jsou vrty pro studny, kdy s novou technologií je možné vyvrtat studnu pro průměr výstroje až 200 mm a hloubce 100 m již za dva dny. Díky inženýrskogeologickým a průzkumným vrtům zjišťujeme skladbu podloží pro budoucí stavby či sanaci kontaminovaného horninového prostředí a podzemních vod. Vrty pro tepelná čerpadla na principu země-voda přináší tepelnou pohodu pro obytné budovy či velké průmyslové objekty. Vrty pro anody? Každá železná konstrukce jako jsou plynovody, mosty a další se potýkají s korozí a je možné je ochránit anodovou ochranou, jejíž součástí jsou i hloubkové vrty. Široká paleta vrtů… do hloubky až 400 m…o průměru až 419 mm.

zavřít
Mapa stránek
zavřít
Vyhledávání